بیمه نامه حوادث انفرادی

بیمه نامه حوادث انفرادی

 

معرفی

بیمه نامه حوادث انفرادی، برای پوشش حوادث و وقایع ناگهانی میباشد که میتواند منجر به جرح، نقص عضو، ازکارافتادگی و یا فوت فرد شود و ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد. بیمه سامان شما و خانواده تان را در قبال این خطرات و حوادث حفاظت می کند. شما میتوانید این بیمه نامه را برای خود و یا افرد خانواده خود با سرمایه مشخص برای مدت یک سال خریداری نمایند. بیمه‌نامه حوادث انفرادی در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا معتبر می‌باشد.

بیمه نامه حوادث انفرادی

پوشش های این بیمه نامه عبارتند از :

فوت ناشی از حوادث مختلف مانند خفگی ، غرق شدن ، برق گرفتگی و …
مسمویت غذایی و یا مسمویت شیمیایی
صدمات بدنی ناشی از تاثیر اسید و یا هرگونه ماده خورنده دیگر
پیچیدگی یا پاره شدن عضلات و رگها
ابتلا به هاری، کزاز و سیاه زخم
نقص عضو و از کارافتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه (کلی و جزئی)
هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه
پوشش حوادث خانواده

بیمه حوادث و آنلاین سفارش بده

چه کسانی میتوانند از بیمه حوادث انفرادی استفاده کنند؟

استفاده‌کنندگان از سرمایه بیمه خطر فوت میتواند همسر,فرزند,پدر و مادر شخص معرفی شوند.همچنین میتوان یکی از سازمان‌ها یا مراکز خیریه را به عنوان ذینفع معرفی کرد.

حداقل سن مشمول بیمه حوادث انفرادی 12 سال و حداکثر 75 سال میباشد.افراد بالای 75 سال نیز میتوانند با شرایط خاص،مشمول پوشش این بیمه نامه قرار گیرند.

افرادی که به بیماری‌های نظیر آسم، ناراحتی قلبی، ناآرامیهای عصبی، دیابت و … مبتلا هستند یا دارای نقص عضو جزئی و دائم نظیر قطع یکی از اندامهای اصلی قطع مچ پا و یا انگشتان دست و یا پا، نابینائی از یک چشم، ناشنوائی و … که کارائی عضو صدمه دیده شخص را بیش از 20% کاهش داده است، با پرداخت اضافه نرخ میتوانند از بیمه نامه حوادث انفرادی استفاده کنند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهتماسوبلاگمشاوره