درمان گروهی

شرکت بیمه سامان

در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه شروع به فعالیت نموده است. بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری بانک سامان، شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگی شرکت ملی صنایع مس ایران و مؤسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد به همراه جمعی از اشخاص حقیقی و حقوقی با سوابق طولانی در صنایع مالی و تولیدی اعضای هیأت مؤسس شرکت بیمه سامان را تشکیل می‌دهند. کادر کارشناسی بیمه سامان با برخورداری از تحصیلات دانشگاهی و آشنایی کامل با صنعت بیمه، زیر نظر مدیران با تجربه، سعی در حفظ منافع بیمه شدگان خود داشته و می کوشند با ارایه مشاوره در زمینه مدیریت ریسک، از بروز خسارات احتمالی برای بیمه گذاران پیشگیری نمایند.

بیمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمایه های مالی و انسانی مناسب، خدمتی متمایز را برای بیمه گذاران خود به ارمغان آورد.

 

بیمه درمان گروهی

 

 

یکی از امکانات رفاهی که شرکت ها و موسسات حقوقی می توانند برای کارمندان خودشان ارائه دهند، امکان خرید بیمه نامه تکمیل درمان است که شرکت بیمه سامان

نامه تکمیلی درمان را به صورت گروهی به سازمانها، شرکت های دولتی و خصوصی ارائه می دهد.

 

خرید بیمه نامه گروهی درمان چه شرایطی دارد؟

درخواست از طرف شرکت و ارائه تعداد کارکنان و افراد تحت تکفل که مجموعاً تعداد بیمه شدگان را تشکیل می دهند. وقتی این تعداد حداقل 50 نفر باشد، امکان خرید وجود دارد.

لازم به توضیح است که کارکنان می بایست در لیست تأمین اجتماعی شرکت حضور داشته باشند

.

چطور میشه شرایط و نرخ بیمه تکمیل درمان گروهی را استعلام گرفت؟

می بایست فرم پرسشنامه مربوط به این بیمه به همراه فرم پرسشنامه بیمه عمر و حوادث گروهی را دانلود و تکمیل کنید و برای ما از طریق ایمیل، واتساپ، یا تلگرام ارسال کنید تا حق بیمه متناسب با شرایط شرکت را دریافت کنید.

 

 

فرانشیز در بیمه تکمیل درمان گروهی چقدر است؟

 

در بیمه های تکمیل درمان گروهی، بسته به درخواست بیمه گذار و همچنین موافقت شرکت بیمه، بین 10 درصد تا 40 درصد معمولاً فرانشیز لحاظ می شود. فرانشیز مبلغی است که بیمه شده می بایست از هزینه درمان پرداخت کند. (در صورتی که از بیمه گر پایه مثل تأمین اجتماعی یا خدمات درمانی استفاده نکرده باشد)

 

 

دوره انتظار در بیمه نامه های تکمیل درمان گروهی چه مدت است؟در بیمه تکمیل درمان گروهی، دوره های انتظار متفاوتی ارائه می شود. دوره انتظار مدتی است که برخی از پوشش ها مثل زایمان یا برخی بیماری های مزمن، از ابتدای بیمه نامه تحت پوشش نیستند

به دو دلیل امکان دارد که در قرارداد تکمیل درمان گروهی شرکت شما، دوره انتظار کمتر شده یا حذف شود:

1- به دلیل تعداد بیمه شدگان بالا

2- به دلیل تمدید بیمه نامه نزد بیمه سامان

چه کسانی می توانند در طول قرارداد به لیست بیمه شده ها اضافه شوند؟

معمولاً افرادی می توانند به قرارداد بیمه تکمیل درمان گروهی اضافه شوند که یکی از شرایط نوزاد بدو تولد (حداکثر تا دو ماه) یا همسر تازه ازدواج کرده (حداکثر تا یک ماه) را دارا باشند.

 

آیا بیمه تکمیلی اعمال جراحی زیبایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

بر اساس شرایط عمومی بیمه نامه، اعمال جراحی که برای زیبایی انجام می شود خارج از تعهدات بیمه نامه است مگر اینکه ناشی از حادثه ای باشد که در طول مدت بیمه رخ داده است. به طور مثال اگر شخص در طول مدتی که تحت پوشش بیمه تکمیلی است، بر اثر حادثه ای دچار شکستگی بیینی شود، شرکت بیمه هزینه های جراحی بینی را حتی اگر بخشی از آن هزینه مربوط به زیبایی باشد پرداخت می کند.

چطور باید معرفی نامه برای خسارت دریافت کنیم یا مدارک خسارت را باید کجا تحویل دهیم؟

شرکت درمانت به عنوان مرکز پرداخت خسارت بیمه های درمان بیمه سامان فعالیت می کند و راههای ارتباطی با این شرکت به صورت زیر است:

آدرس واحد خسارت: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی، خیابان سامان، شماره 75

کد پستی:1435853375

تلفن گویا: 89302333-021

فکس 1: جهت ارسال درخواست صدور معرفی نامه 88055238-021

فکس 2: جهت ارسال مکاتبات عمومی 8943-021 داخلی 4298

شماره موبایل واتس آپ جهت ارسال درخواست صدور معرفی نامه 6393990-0936

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با بیمه تکمیل درمان گروهی بیمه سامان لطفاً با شماره تلفن 02188437252 یا 02188476393 تماس بگیرید.

با سلام خدمت شما بیمه گذار گرامی

جهت درخواست بیمه گروهی فرم پیشنهاد بیمه گروهی را از لینک زیر دانلود نمایید سپس فرم را داخل نرم افزار microsoft word ویرایش بفرمایید و اطلاعات مربوطه را وارد کنید سپس از فرم پر شده پرینت گرفته و تصویر اسکن شده ی فرم پرشده را از طریق فرم زیر ارسال نمایید دراسرع وقت بیمه شما صادر شده وبا شما تماس گرفته می شود.

 

فرم محاسباتی حق بیمه درمان تکمیلی گروهی

پیشنهاد و پرسشنامه بیمه_نامه درمان تکمیلی گروهی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانهتماسوبلاگمشاوره